Agata Michałowska

Jest certyfikowanym trenerem i coachem. Prowadzi szkolenia dedykowane oraz projekty wdrożeniowe. Wspiera organizacje we wprowadzaniu kultury LEAN. W swoich działaniach skupia się na procesach produkcyjnych oraz pracownikach. Prowadzi coaching kadry menedżerskiej, szkolenia i wdrożenia dot. odchudzania i optymalizacji procesów. Autorka wielu publikacji na temat LEAN.

 

Specjalizacja:

  • Optymalizacja procesów produkcji z wykorzystaniem metod i narzędzi takich jak: TPM, 5S, SMED, AUR, mapowanie strumienia wartości, badania migawkowe, analiza krytyczności, plany prewencyjne, zarządzanie wizualne

  • Lean Leadership, kreowanie postaw przywódczych

  • Komunikacja, motywowanie i budowanie zespołów

  • Metody i techniki zarządzania zmianą (Change Management)

Konsultant lean

Powrót

© Copyright by Integra Consulting Poland 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Integra Consulting Poland jest zastrzeżonym znakiem towarowym chronionym przez prawo międzynarodowe. Wykorzystywanie, reprodukcja lub powielanie publikacji zamieszonych w niniejszym serwisie w całości lub jakichkolwiek fragmentach wymaga zgody firmy Integra Consulting Poland. Prowadzimy profesjonalne szkolenia menedżerskie, szkolenia dla firm i szkolenia handlowe w takich miastach jak Poznań, Katowice i Wrocław. Integra Consulting Poland to również doradztwo personalne i rekrutacja dla miasta Poznań.