Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Integra Consulting Poland sp. z o.o. sp. k z siedzibą w Poznaniu przy ul. Górki 7, która jest administratorem danych w celu marketingowym. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Oświadczam, że zostałem/zostałam poinformowany/a o zasadach przetwarzania danych osobowych (obowiązek informacyjny), które zawarte są w Polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Integra Consulting Poland sp. z o.o. sp. k z siedzibą w Poznaniu przy ul. Górki 7, która jest administratorem danych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Oświadczam, że zostałem/zostałam poinformowany/a o zasadach przetwarzania danych osobowych (obowiązek informacyjny), które zawarte są w Polityce prywatności.

© Copyright by Integra Consulting Poland 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Integra Consulting Poland jest zastrzeżonym znakiem towarowym chronionym przez prawo międzynarodowe. Wykorzystywanie, reprodukcja lub powielanie publikacji zamieszonych w niniejszym serwisie w całości lub jakichkolwiek fragmentach wymaga zgody firmy Integra Consulting Poland. Prowadzimy profesjonalne szkolenia menedżerskie, szkolenia dla firm i szkolenia handlowe w takich miastach jak Poznań, Katowice i Wrocław. Integra Consulting Poland to również doradztwo personalne i rekrutacja dla miasta Poznań.