Sebastian Stachowiak

Sebastian od 10 lat zajmuje się tematyką zarządzania zgodną z Lean Management i Lean Manufacturing. Swoją przygodę rozpoczął od pracy u podwykonawcy Hondy w Wielkiej Brytanii. W Polsce przez klika lat działał w branży logistycznej i jako koordynator systemów zarządzania odpowiadał za wdrożenie i nadzorowanie procesów zarządzania zgodnych z Lean Management. Przeprowadził dziesiątki szkoleń i warsztatów optymalizacyjnych. Jako menadżer szkolił pracowników i wdrażał narzędzia wizualnego zarządzani, standaryzacji procesu, TWI, 5S, etc. Współpracował z kilkoma firmami konsultingowymi w Polsce i Wielkiej Brytanii. Posiada doświadczenie we wdrażaniu Lean Management w branży usługowej, logistycznej i produkcyjnej. W pracy zawsze nastawiony jest na skuteczność przekazu i pracę z ludźmi, potrafi elastycznie dostosowywać się do potrzeb i oczekiwań klienta.

Jako praktyk w wolnym czasie regularnie prowadzi zajęcia i wykłady dla uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Śremie w zakresie Logistyki i Zarządzania.

Konsultant lean

Powrót

© Copyright by Integra Consulting Poland 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Integra Consulting Poland jest zastrzeżonym znakiem towarowym chronionym przez prawo międzynarodowe. Wykorzystywanie, reprodukcja lub powielanie publikacji zamieszonych w niniejszym serwisie w całości lub jakichkolwiek fragmentach wymaga zgody firmy Integra Consulting Poland. Prowadzimy profesjonalne szkolenia menedżerskie, szkolenia dla firm i szkolenia handlowe w takich miastach jak Poznań, Katowice i Wrocław. Integra Consulting Poland to również doradztwo personalne i rekrutacja dla miasta Poznań.