Od 1997 r. realizujemy projekty wdrożeniowe, szkolimy i doradzamy największym firmom wszystkich branż w Polsce i za granicą.  

Prowadzimy szkolenia z narzędzi Lean Management oraz projekty wdrożeniowe wspierające firmy w transformacji i drodze do ciągłego doskonalenia.

Jesteśmy partnerami i praktykami we wdrażaniu narzędzi Lean Management, pokonujemy przeszkody w procesie zmian oraz wspieramy w budowaniu organizacji opartej na kulturze Lean.

tel. 61 661 30 80

O nas

© Copyright by Integra Consulting Poland 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Integra Consulting Poland jest zastrzeżonym znakiem towarowym chronionym przez prawo międzynarodowe. Wykorzystywanie, reprodukcja lub powielanie publikacji zamieszonych w niniejszym serwisie w całości lub jakichkolwiek fragmentach wymaga zgody firmy Integra Consulting Poland. Prowadzimy profesjonalne szkolenia menedżerskie, szkolenia dla firm i szkolenia handlowe w takich miastach jak Poznań, Katowice i Wrocław. Integra Consulting Poland to również doradztwo personalne i rekrutacja dla miasta Poznań.